Header Ads

Jay Z te nenshkruaj nje tjeter shqiptar me Roc Nation?


Ajajajajjajajajja! Nese na keni lexuar qe prej fillimit, ndoshta ju kujtohet kur rreth 7-8 vjete me pare, kam paralajmeruar se brezi i ri i shqiptareve ne Amerike do bej boom! Ja ku jemi tani me emra te tille si Rita Ora, Action Bronson, G4SHI, JMSN,Bebe Rexha etj te cilet jane te njohur ne skenen muzikore amerikane dhe te respektuar. Te gjithe me kontrata diskografike e kenge ne radio e televizione muzikore. Kesaj liste se shpejti do ti shtohet dhe Stanaj, i cili ka nje ze te jashtezakonshem dhe qe rikthen ne muzike nje tingull soul te venitur prej kohesh ne skenen amerikane. Ne Instagramin e tij, Stanaj ka postuar nje foto perkrah Jay Z, shoqeruar me titullin "2015. Vec jini gati..." E teksa kjo foto mund te kete 101 kuptime, ne nuk mund te rrime pa menduar se Jay Z po i ofron Stanaj per te nenshkruar kontrate me Roc Nation!!! Te pakten keshtu flitet :PPP Ne listen e artisteve te kompanise ende nuk eshte shtuar emri i tij, por ne jemi ne vezhgim. Nese kjo ndodh Stanaj do te jete shqiptari i dyte qe nenshkruan me Roc Nation pas Rita Ores. FUCKIN FANTASTIC! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.