Header Ads

Enver Gjokaj ne serialin "Agent Carter" ne ABC


Sic ju kemi treguar dhe me pare, ne serialin e ri televiziv "Agent Carter" i cili transmetohet te martave ne oren 9/8c te mbremjes  ne kanalin  ABC, interpreton dhe aktori me origjine shqiptare Enver Gjokaj. Ai ne kete serial luan ne rolin e Daniel Sausa dhe ne me poshte ju kemi sjelle disa foto te shkeputura nga episodi i pare. Eshte nje serial qe ja vlen te shikohet, sidomos per te apasionuarit e librave te ashtuquajtur "comic" dhe temave me lufte e spiunazh. Enverin gjithashtu mund ta ndiqni dhe ne serialin "Rizzoli & Isles" ku ka nje rol te qendrueshem (Jack Armstrong), nderkohe qe vitin e shkuar ka interpretuar dhe ne "Extant" ( ne rolin e Sean Glass) serite e te cilit duhet te kene filluar transmetimin dhe ne Europe.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.