Header Ads

Bebe Rexha xhiron videon per "I'm Gonna Show You Crazy"


Bebe Rexha javen qe shkoi ka nisur xhirimet e videoklipit per kengen e re "I'm Gonna Show You Crazy". Kenga e publikuar ne Spotify eshte shnderruar ne nje hit te menjehershem duke mbledhur miliona klikime dhe rradhitet ne listen e kengeve me te degjuara te ketij aplikimi. Ketu po ju sjellim dy foto nga xhirimet e klipit. Nderkohe albumi debutues solo i Bebe, pritet te publikohet kete vit. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.