Header Ads

David Guetta, Nicki Minaj dhe Bebe Rexha live per here te pare se bashkuKur je kengetare e mire, je dhe nuk ta mohon dot kush. Keshtu ndodhi dhe me Bebe Rexha. Muzikdashesit dhe blersit e "Hey Mama" te David Guetta dhe Nicki Minaj pasi moren vesh qe refreni i kenges kendohet nga Bebe Rexha dhe jo Nicki Minaj, kerkuan vazhdimisht qe Bebe te merrte kreditin e duhur. Me ne fund, pavarsisht se jo ne video, emri i saj u perfshi ne titullin e kenges e me se fundi Bebe po shfaqet dhe ne skene me Nicki dhe David Guetta. Kjo eshte performanca e tyre e pare se bashku ne nje feste te IHeartRadio. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.