Header Ads

Shiko dhe shkarko falas "Nallane" nga Flori Mumajesi dhe Vicky DjFlori Mumajesi ka publikuar videokengen "Nallane", nje bashkepunim me Vicky Dj, video te cilen mund ta ndiqni me poshte. Teksa kenga duket e prire per te qene nje hit veror, teksti eshte pak i cuditshem dhe po perflitet se i dedikohet "dikujt". Jalla goca, ju la pa nallane kete vere se do thone per ket' e paska bo kengen lol. Ne na pelqen kenga, te cilen mund dhe ta shkarkoni falas legalisht duke KLIKUAR KETU mundesuar nga Threedots.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.