Header Ads

Rita Ora ne filmin "Southpaw" perkrah Jake Gyllenhaal

Rita Ora luan rolin e nje te droguareje ne filmin "Southpaw"
Rita Ora vazhdon karrieren e saj si aktore. Pervec dy serive te tjera te "50 Shades of Grey" te cilat do te shfaqen ne vitet e ardheshme, kengetarja do te jete prezente ne ekranet e kinemave kete vit me filmin "Southpaw" perkrah Jake Gyllenhaal dhe Rachel McAdams. Filmi i cili sapo eshte shfaqur ne "Festivalin e Kanes" ka marre vlersime pozitive ne shtypin amerikan (Variety A-) dhe te huaj, i cilesuar si nje prej filmave me te mire te sezonit veror dhe pretendent per Oscar 2016 (Dhe nje here ne Oscars Rita!). Premiera publike e tij do te behet me 24 korrik. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.