Header Ads

JMSN - 'Bout It


Ne e kemi fiksim JMSN, i cili eshte nje nder artistet me te "nenvlersuar" te momentit ne Amerike dhe kjo sepse eshte zgjedhja e tij personale. Me krijimtarine e mrekullueshme dhe bashkepunimet e shumta me emra te njohur te muzikes ne SHBA, JMSN sot mund te gezonte nje fame me te madhe ne skenen muzikore vendase. Megjithate duket se fama, eshte pikerisht ajo te ciles JMSN kerkon ti qendroj larg dhe vazhdon prej vitesh te interesohet dhe perqendrohet qe te sjelli vetem muzike te mire. Ne videot e albumit te fundit "Blue Album", kengetari sjell me humor klipe qe duken si te prodhuara ne '80 dhe '90, por sado te cuditshme neve serisht na pelqejne. Kjo eshte vidoekenga e tij e fundit "'Bout It", super si gjithmone. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.