Header Ads

Bebe Rexha koncert ne Nju Jork me 9 shtator


Sapo ka perfunduar suksesshem "Warped Tour" dhe Bebe Rexha behet gati per te nisur nje tjeter turne neper Amerike si shoqeruesja e Nick Jonas. Koncerti i pare mbahet me 9 shtator ne Nju Jork tek Terminal 5 dhe biletat jane shitur te gjitha, por ne po ju tregojme nje sekret te vogel. Nese ende keni deshire per te shkuar, diten e shfaqjes (fillon ne 6:30) shkoni tek sporteli pak me heret pasi Terminal 5 zakonisht mban nje numer biletash per diten e shfaqjes. Vec duhet te shkoni heret, sepse shiten menjehere. Nderkohe sot Bebe ka postuar nje foto me kompozitoren e njohur Dianne Warren e cila gjithashtu bashkepunoi me Rita Oren ne "Grateful", e cila u nominua dhe per Oscar. A po bashkepunojne? Kete nuk e dime, por nese kjo ndodh do ishte supeeeeeer! Dy kompozitore kaq te mira, nuk mund te sjellin gje tjeter pervecse nje hit! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.