Header Ads

Shiko falas serialin e ri te Enver Gjokes ne YouTube


Enver Gjoka interpreton ne nje serial te ri komik i cili eshte realizuar enkas per YouTube dhe mund te shikohet falas ne web. Ai titullohet "Hollywood Hitmen" dhe me poshte po ju sjellim serine e pare nga ky serial. Teksa me se shumti Enverin e kemi pare ne role "te forta" ne filma me aksion, ai shpesh here ka realizuar skece te ndryshme per faqe si "Funny or Die" ku ka provuar veten dhe si nje aktor i mire komik. Ne kete serial duke kombinuar aksionin dhe humorin, ai sjell nje prej puneve te tij me te mira. Shikim te kendshem!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.