Header Ads

Rita Ora dhe Chris Brown - Body On Me


Rita Ora ka publikuar sot bashkepunimin e saj me Chris Brown, i cili titullohet "Body On Me" dhe mund ta degjoni me poshte. Kenga le per te deshiruar dhe menaxhuesit e Rites duhet te punojne me forte per ti sjelle asaj hitin qe i nevojitet per te care ne tregun amerikan. Kenget e saj jane te mira, por "notojne" ne nje nje zone e cila as nuk e lejon te deshtoj por as nuk e lejon te kryesoj. Jane kenge te cilat mund ti degjosh dhe te thuash "E lezetcme kjo kenge", por pas pese minutash i harron. Per te bere buje asaj i duhet nje element i vecante e ndoshta ndonje ritem nga folklori shqiptar (i perpunuar) mund te ja siguronte kete. Do ishte dicka e re per tingullin amerikan, por dhe do e veconte nga pjesa tjeter e kengetareve ne treg si dhe do e bente te prezantonte dicka te sajen, dicka autoktone. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.