Header Ads

Bleona sfidon koleget me "Take You Over"Pas nje periudhe ne gare per videon me te mire e me seksi te veres, kengetaret ne vendlindje duket se rane ne nje monotoni aq te thelle saqe ne videot e veres 2015 zor se nderruan dhe veshjet. Te gjitha me stil dhe makiazh te njejte, nota muzikore qe na mbushen mendjen se e kane ndonje sterrgjysh nga Xhamjka, kete vit ishin aspak interesante e per te mos i ofenduar nuk po themi te merzitshme. Nderkohe Bleona ka sjelle surprizen e veres me "Take You Over", nje kenge perfekte dance me nje video te realizuar po aq mire, e cila i pershtatet zhanrit qe prezanton. Ne 4:30 minuta video, Bleona jep nje arsye te forte perse dashuria e saj mund te "Take You Over". Ne nje mori veshjesh e pamjesh, ajo shfaqet elegante, seksi, me stil perfekt, te paster, e bukur dhe me e fresket se koleget e saja nje dekade me te reja ne moshe. Meqe ra fjala; Pse kane filluar e me lyhen si klloune cirku andej nga Shqiperia me lloj-lloj ngjyrash e lloj-lloj llaci? Moda mer moda, por moda nuk eshte per te gjithe e jo per vend e pa vend. Nejse...
Urime Bleona! Ne fund te fundit jo vetem i ka qendruar besnike stilit te saj, por ka sjelle dhe klipin dance me te mire te kesaj vere. 

/My money is like my French - Next to perfect/


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.