Header Ads

Pas "Taken" del filmi me shqiptar "Tooken"Ne e dime qe ju keni pare "Taken", po "Tooken" a e keni pare? Aaaaa! Nuk duhet ta humbisni! "Tooken" eshte nje version komik i filmit "Taken" ne te cilin tregohet per ish agjentin Bryan Millers, tashme roje ne nje qender tregtare. Millers_it, po i "marrin" (taken) gjithcka nga jeta e tij, perfshire dhe gruan e virgjerine e vajzes. Normalisht shqiptaret e kane fajin e ata jane pjese kryesore e filmit i cili shoqerohet me titra ne shqip (perkthim i dobet por hec me) sa here shqiptaret flasin anglisht lol. "Tooken" nuk eshte ndonje kryeveper, por ka plot batuta dhe momente komike e definitivisht me i mire se origjinali lol.

Ps. Kam kontrolluar une per ju, asnje nga aktoret nuk eshte shqiptar dhe ne film shfaqen dy Akon, nje  fallco dhe nje i vertet. Po pra the ti, po nuk te besoi ai! Cool! 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.