Header Ads

Emina Cunmulaj pret femijeEmina Cunmulaj dhe Cindy Crawford 

Ky nuk eshte tipi i lajmit qe ne publikojme shpesh ne Albaniac, por Emina Cunmulaj eshte me kuptimin e plote te fjales Supermodelja e pare shqiptare ndaj dhe ne nuk mund te rrinim dot pa e ndare kete lajm te gezueshem me juve. Emina dhe bashkshorti i saj Sam Nazarian, presin femijen e tyre te pare, nje vajze. Kete lajm Emina e ka bere te ditur prej muajsh ne Instagram (ajo eshte ne muajin e shtate),  ku dhe po prezanton cdo jave eksperiencen e saj si nje nene e ardheshme. Urime dhe me nje supermodele te ardheshme!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.