Header Ads

Bebe Rexha dhe Nicki Minaj serisht bashke ne "No Broken Hearts"Bebe Rexha ka konfirmuar se kete muaj do te publikoj singlen e re e cila titullohet "No Broken Hearts". Gjate nje interviste ne "AMA" ajo gjithashtu zbuloi se ne kete kenge do te te jete e ftuar dhe nje rrepere shume e njohur, e cila keta jave u mesua te jete Nicki Minaj. Ky do te jete bashkepunimi i dyte i artisteve, pas hitit "Hey Mama". Sipas nje vezhgimi ne Spotify, Minaj eshte artistja qe jep ndihmen/pomovimin me te madh ne bashkepunimet e saj me nje rritje degjimi prej 170+% pasuar nga Drake me 130+%. Kjo do te thote se Bebe Rexha, kete vite do te jete ... kudo. Ketu po ju sjellim nje fragment te refrenit ne tekst dhe video,  te publikuar ne Snapchat nga vete Bebe.  

Kiss and leave them (puthi e lini)
Touch and leave them ( preki e lini)
Love and leave them ( dashuroji e lini)
F*ck and leave them (q*ji e lini)
Someone always sems to get hurt (Duket sikur gjithmone dikush do lendohet) 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.