Header Ads

Fanset presin krahet per Butrint ImerinButrint Imeri ka marre disa foto nga fanset e tij te cilat i ka postuar dhe ne Instagram, foto te cilat duken si te shkeputura nga nje film horor me teper sesa nga nje mesazh adhurimi. Krahe te prere e te pergjakur shoqeruar me emrin e tij te shkruar ne lekure,  mesaduket i thone "te dua" ne gjuhen e nenes se ketyre adoleshenteve. Ne fakt shenja te tilla sipas psikologeve, jane shenja depresioni e traume, dhe kryesisht i shikon ne adoleshente qe kane prirje per te kryer vetevrasje (e kam seriozisht kete!) Ndaj kontrolloni femijet, sepse jane me teper se nje shenje adhurimi per kengetarin e preferuar. Ama seriozisht...WTF! E teksa "sjellje" te tilla plotesojne figuren e  Butrintit si popstar, ne do e keshillonim te kishte kujdes, sepse... nuk jane per te qeshur. Kur robi pret veten e vet, te tjeret shishkebap. Ejaaa ejaaaaa! 

Ps. Vete kengetari e ka denuar nje veprim te tille duke shkruar : "Faleminderit per fotot e mesazhet qe me nisni, por keto gjera nuk duhet ti boni. Mua nuk me ben te lumtur kur shoh emrin tim ne kete forme." 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.