Header Ads

Belinda Iberhysaj konkuron ne "The Voice of Belgium" - shiko videonNje tjeter shqiptare prezantohet me sukses ne konkurset muzikore ne bote. Kete rradhe ne Belgjike, Belinda Iberhysaj ka marre te gjithe "Po_te" e jurise se ketij programi, gjate konkurimit te fshehte duke e bere vajzen nga Kosova te shperthej me lote nga gezimi. Me poshte mund te ndiqni interpretimin e plote te saj ne kete program me kengen 'Ho Hey" te The Lumineers. 

Ps. Kot per kuriozitet. Si i rane butonit keta per 1 sekonde. Nuk e them ne menyre figurative e them egzaktesisht 1 sekonde shikojeni dhe vete. Shyqyr qelloi qe kendonte mire Belinda (dhe pse i dridhej zeri nga emocioni) se imagjinoni te kish vazhduar me ndonje stonim lol. Kjo shpjegon dhe faktin pse superstare dalin cdo dite nga Belgjika lmao. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.