Header Ads

Dua Lipa - Last Dance - Shiko videon!Le ta fillojme kete shkrim duke thene se sa coooool e ka stilin ne veshje Dua. Sinqerisht wow! Ka femra qe sterrmundohen te bien ne sy, vishen, kurohen, kane stiliste e prape ncuq, e ka si Dua qe vesh nje pale sytjena me rripa lekureje dhe nuk di...duket super! Jo vec kjo, por dhe ne videot e tjera dhe ne fotot e saj ne Instagram. Sinqerisht shume cool! Pervec zerit, kjo eshte dhe nje prej pikave te saj me te forta si artiste dhe besoj tashme ju e dini qe muzika dhe moda sot shkojne bashke me shume se ne cdo moment tjeter te historise muzikore. Persa i perket kenges, ne e kemi thene qe na pelqeu shume. E njejta gje vlen dhe per videon. Ne te njejten kohe kenga, eshte vlersuar dhe pritur shume mire jo vetem nga publiku por dhe cdo publikim i huaj. Pa perjashtim, cdo botim apo blog muzikor qe ka shkruajtur per te e ka vlersuar maksimalisht dhe Dua shihet si nje yll i ardhshem ne skenen muzikore boterore. Ne te njejten  kohe, mos mendoni per te thjesht si nje vajze me ze te bukur. Dua angazhohet maksimalisht ne kenget e saja. "Last Dance" eshte shkruar prej saj dhe Talay Riley gjate nje qendrimi ne Toronto.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.