Header Ads

Era Istrefi mberrin ne Amerike
Era Istrefi tashme duhet te jete mese e kenaqur me faktin qe suksesi i "Bon Bon" kaloi te gjitha parashikimet. Pervecse ne Top10 te listes se Spotify per kenget me te shperndara ne mbare boten, emri i saj tashme ka filluar te permendet jo vetem ne postimet e Twitter dhe Instagram, por dhe ne shkrimet e blogeve muzikore amerikane.  Kjo do te thote, qe ajo po bie ne sy ne skenen muzikore amerikane e me pak fat e menaxhim te mire, mund te kete mundesine te marri pjese ne koncerte ketu (nuk po flasim per te diaspores ok?) dhe pse jo te jete ne shenjester te shtepive diskografike muzikore. Sesa mund te realizohet kjo nuk mund ta themi me siguri, por me fatin qe ka pasur deri tani, nuk duket cudi. Momentalisht ne Amerike "Bonbon" renditen ne vendin e 21 te listes se kengeve me te shperndara ne Spotify dhe eshte e vetmja kenge e huaj qe ben pjese ne kete top50. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.