Header Ads

Flori Mumajesi - Ku gabum (Shkarko kengen falas)
Flori Mumajesi nis 2016 me po te njejtin ritem sic mbylli 2015 ... me nje balade e cila ka konfirmuar suksesin duke u luajtur rreth 500.000 here ne YouTube brenda 4 diteve. Kenga e publikuar ne diten e Shen Valentinit flet per nje dashuri te prishur, por jo te humbur. Kushdoqofte ajo qe ja ka thyer zemren rrofsh! Keq per Florin, po mire per ne, sepse po na sjell kenge te bukura.  Dashte e bashkohen nga viti tjeter, por jo per momentin se dhe dy tre kenge te tjera me plote ndjenja nuk do ish keq :)

Per te shkarkuar kengen falas legalisht KLIKONI KETU 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.