Header Ads

Denis Koci krijon makinen qe prodhon burrito ne 90 sekonda! Ajajajajajja!


Burriiiiitttoooo! Ushqimi meksikan aq i preferuar nga te rinjte amerikan (Pita e holle, me mish pule ose mish derri, oriz,grosh etj) tashme mund te blihet pothuajse ne cdo lagje e cdo cep te qyteteve ne Amerike. Por, thuaj...po kur mbaron festa ne kater te mengjesit dhe te gjitha jane mbyllur, por ty te haet shume shume nje burrito po shume shume fare fareeee si te ja besh? BURRITOBOX! Me nje klikim te shpjete ne ekranin e Burritobox, mund te perzgjedhesh perbersit e preferuar, teksa makina shitese luan muziken me te fundit e pasi te presesh "porosi", per 90 sekonda burritoja jote eshte gati!  Nese keni ndonje problem, shtypni butonin per ndihme dhe nje person drejtpersedrejti do ju ndihmoj. SUPER! Une e shtyp thjesht me bo muhabet lol E ndryshe nga cmund te mendohet, kritiket e kane vlersuar me pike maksimale produktin i cili shijon pothuajse si Chipotle. CNN, Time Magazine, USA Today, Jimmy Kimmel...te gjithe ane ne ❤️ me Burritobox. Nese jeni ne Nju Jork, mund ta provoni nje te tille ne Grand Central, nderkohe qe kete pranvere makinat shitese do te shfaqen ne pikat kyqe te qyteteve me te medhaja ne Amerike. E ke duhet te falenderoni per shuarjen e urise ne kater te mengjesit pas party? Shqiptarin Denis Koci! Ai se bashku me mikun Kevin Rudolf, jane themeluesit e Burritobox cilesuar si nje prej shpikjeve me interesante te biznesit ushqimore ne kete dekade. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.