Header Ads

Njihuni me Marki Shkreli - Parukieri i Vogue, CR, InStyle, Diesel, Lanvin etj

Marki Shkreli me Drew Barrymore 
Marki Shkreli eshte nje parukier me origjine shqiptare, i lindur dhe rritur ne Amerike ku dhe ka krijuar karriere si nje prej me te talentuarve ne fushen e tij me punime per pothuajse cdo reviste prestigjoze mode. Punimet e tij mund ti gjeni ne Vogue, Numero, i-D, Dazed apo fushata te firmave si Lanvin, Victoria's Secret, Theory, Diesel, Tom Ford, Helmut Lang e ne kliente personal si Carine Roitfeld, Charlotte Casiraghi, Victoria Beckham, Drew Barrymore, Tilda Swinton etj. Ja disa prej punimeve te tij ( Per me teper vizitoni www.MarkiShkreli.com
Kalendari i revistes CR


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.