Header Ads

Chris Brown i ftuar ne Durres me 8 korrik


Kengetari i njohur Chris Brown, i cili prej kohesh eshte pare ne shoqerine e shqiptareve si Rita Ora, Stanaj e Drita D'Avanzo, me ne fund do e vizitoj Shqiperine ne 7 korrik, pergjate turneut te tij europian "One Hell of a Nite". Kengetari e ka bere te ditur kete njoftim pa dhene detaje ne profilet e tij zyrtare ne rrjetet sociale. Fansat e tij shqiptare, e kane keqkuptuar kete lajm si nje date koncerti, por ne fakt ne emrat e qyteteve dhe datat e koncerteve ne listen e turneut (ne faqen zyrtare te C.B) emri i Durresit nuk figuron. Nderkohe ne kete liste (fotoja e mesiperme) thuhet - Hosted By -  qe ne shqip ka kuptimin - Drejtuar nga/organizuar nga, e qe kryesisht ne raste te tilla perdoret kur nje personazh i njohur ftohet per te marre pjese ne nje event inagurues, promovues etj. Ne po mendojme, qe ndonje rezort moderrn andej nga Durresi po pret shiritin e do kene ftuar Chris per reklame, perndryshe do ishte mbuluar qyteti me postera. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.