Header Ads

Bebe Rexha dhe Martin Garrix publikojne - In the Name of LoveBebe Rexha dhe Martin Garrix kane publikuar sot bashkepunimin e tyre "In the Name of Love" te cilin mund ta degjoni me poshte. Garrix, nje prej Dj_ve me te rinj dhe me te preferuar te momentit, duket se ka prodhuar nje tjeter hit, te pakten gjykuar nga klikimet ne YouTube te cilat po i afrohen gjysem milionit pa mbushur akoma 24 ore nga publikimi. Kjo eshte nje shifer mese e kenaqshme  aq me teper kur behet fjale per nje video-audio. Nderkohe me vetem 10 ore publikim, kenga ka debutuar ne vendin e 83 ne iTunes te SHBA. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.