Header Ads

Rita Ora zevendeson Tyra Banks ne "America's Next Top Model"Kohet e fundit Rita Ora eshte shfaqur ne publik me fine dhe me elegante se me pare. Teksa vlersimet nga fansat kane qene maksimale, ka nje arsye perse kohet e fundit kengetarja duket me ne forme, me vogue dhe me klasi se kurre. Ne projektin e saj te rradhes Rita do te kete te bej me modele. Pas pjesmarrjes ne "The Voice" dhe "X Factor" duket se Rita Ora ja ka marre doren rolit si gjyqtare talentesh dhe kete here rikthehet si e tille, por dhe si drejtuese e programit te njohur "America's Next Top Model". Tashme eshte bere zyrtare, qe ajo do ti zeje vendin krijueses se ketij programi Tyra Banks e cila gjithashtu do te shfaqet si e ftuar pergjate sezonit transmetues. "ANTM" do te filloje transemtimet ne VH1 kete vjeshte dhe perkrah Rites do te gjykojne modelet e reja dhe supermodelja Ashley Graham, Drew Elliot i revistes "Paper" si dhe stilisti Law Roach. "ANTM" eshte nje prej programeve te tipit vertet tv me te ndjekura, me jetegjate dhe me te suksesshme ne Amerike.Nje program i cili jo vetem i rinovoi, por dhe i shpetoi karireren Tyra Banks. Le te shpresojme qe te kete te njejtin rezultat dhe per Riten. Suksese! Tyra Banks duke lavderuar Rita Oren per punen e saj ne ANTM

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.