Header Ads

Dafina Zeqiri me nje album te ri


Dafina Zeqiri sapo ka hedhur ne iTunes kengen e re "Kape melodine" nje bashkepunim me Lurro.Nese fansat e saj po kenaqen me faktin qe kengetarja nuk po i ndal publikimet e reja kohet e fundit, atehere dhe me shume do te gezohen kur te mesojne se Dafina do te publikoj albumin e ri ne 2016. Detaje nuk kemi rreth ketij projekti, por sipas shenjave, duket se puna me e madhe per te ka perfunduar. Ky eshte hitit me i fundit i kengetares; Na - nje bashkepunim me KAOS

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.