Header Ads

Dua Lipa me 9-10 gusht ne Prishtine dhe Tirane


Pasi ka njoftuar se do te jete per koncert ne Prishtine me 9 gusht, nje tjeter lajm ende i pakonfirmuar zyrtarisht nga kengetarja, ka filluar te qarkulloje. Flitet se Dua Lipa direkt pas Prishtines, do te jete dhe ne Tirane per te mbajtur nje koncert me daten 10 gusht. Teksa fansat e saj presin per nje informacion me te detajuar, ne ju rekomandojme qe te mos rrini pa e pare live, sepse eshte perfekte. Ne lajme te tjera, Dua Lipa do te jete shoqeruesja e Troye Sivan pergjate 11 datave te turneut te tij amerikan (me 14-15 nendor do jete ne NYC/Terminal 5). 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.