Header Ads

G4SHI me dy kenge ne albumin e DJ Snake


Dj Snake ka publikuar sot listen e kengeve te albumit te ri "Encore" i cili pritet te dale ne treg me 5 gusht. Ne kete album midis emrave te bashkepunetoreve te njohur si Skrillex, Mr. Hudson, Justin Bieber, Travi$ Scott etj gjendet dhe emri i artistit me origjine shqiptare G4SHI. Ne fakt, ai eshte i vetmi artist i cili gjendet ne dy kenge te ketij albumi. Ato jane "4 Life" dhe "Oh Me Oh My" (kenge ne te cilen perfshihen dhe Travi$ Scott e Migos). Urime G4SHI! E meriton! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.