Header Ads

Stanaj publikon kengen e re "Romantic" - Degjoje ketu!Stanaj sapo ka publikuar kengen e tij debutuese ne radiot amerikane e cila mban titullin "Romantic". Premiera u be ne kanalin radiofonik Fresh 102.7 FM. Kenga e cila tashme eshte postuar dhe ne Soundcloud e mund ta degjoni me poshte, shenon zyrtarisht rrugen e Stanaj ne skenen e muzikes amerikane dhe boterore. Na lexoni ne ditet e ardheshme per me teper informacione. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.