Header Ads

G4SHI publikon - Avni/Good Life - Shikoje videon ketu!Nese nuk e keni blere akoma EP "Stairs" nga G4SHI, ju rekomandojme qe ta blini pasi eshte nje prej projekteve me te mira te ketij viti shqiptare apo te huaja. Kete jave G4shi ka publikuar videon per Avni/Good Life te cilen ne po jua sjellim me poshte dhe si gjithmon 🔥🔥🔥.  Absolut! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.