Header Ads

Shiko Masiela Lushen ne "Sharknado" kete te djeleKete te djele ne SyFy rikthehet "Sharknado" ne serine e tij te katert. Yeaaah! Ndryshimi kete here qendron ne faktin se ne nje prej roleve kryesore interpreton dhe aktorja shqiptare Masiela Lusha, perkrah aktoreve si David Hasselhoff, Tara Reid, Carrie Keagan e Ian Ziering. "Sharknado"  eshte nje film horror,komedi dhe fantastiko shkencor, i cili nisi si nje projekt i thjeshte rreth tre vjete me pare, por qe pati nje shikueshmeri te larte dhe rezultoi i suksesshem per kanalin SyFy. Kjo ishte nje surprize jo vetem per kanalin por dhe per aktoret Tara Reid dhe Ian Ziering karriera e te cileve u ringjall fale suksesit te "Sharknado". Me poshte po ju sjellim reklamen e filmit i cili transmetohet te djelen me 31 korrik ne ora 20:00 ne SyFy. Ne lajme te tjera, Masiela i rikthehet ekranit te gjere amerikan  me filmin "Branded" i cili pritet te shfaqet ne kinema gjate ketij viti. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.