Header Ads

Bebe Rexha ne shtator mban koncert ne Shqiperi dhe Kosove


Kengetarja Bebe Rexha ka bere te ditur ne rrjetin shoqeror Twitter se ne muajin e shtatorit do te vizitoj Shqiperine dhe Kosoven. Ajo nuk ka dhene detaje fillimisht nese behet fjale per nje vizite apo ftese per te mbajtu  koncert, por e pyetur nga nje fans ajo ka konfirmuar se do te jete ne Tirane per koncert e njekohesisht ka postuar dhe nje status (shiko foton) se ne shtator do te vizitoj dhe Kosoven. Mblidhni leket, se Bebe nuk duhet - ne asnje menyre - lene pa u pare live! Ne e kemi pare tek Terminal5 ne Nju Jork dhe pavarsisht se atehere ishte jo shume e njohur per publikun e salles (ajo ishte shoqeruese ne koncertin e Nick Jonas), pas perfundimit te performaces se saj i gjithe publiku kercente dhe e duartrokiste. Do beni qejf!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.