Header Ads

Degjo "Oh Me Oh My" dhe "4Life" te G4SHI nga albumi i Dj Snake - EncoreDj Snake sapo ka thyer nje tjeter rekord ne karrieren e tij muzikore. Kenga "Let Me Love You" , prezantuese ne treg e albumit "Encore" gjendet ne vendin e pare ne listen e kengeve me te shitura ne bote. Nderkohe sic ju kemi treguar dhe me pare, ne kete album gjenden dhe dy kenge te rreperit me origjine shqiptare G4SHI. Ato jane "Oh Me Oh My" nje bashkepunim me Travis Scott dhe Migos dhe "4Life" te cilat po jua sjellim ti degjoni me poshte. Kenget jane super, nderkohe "Encore" gjithashtu eshte nje album i mire ku ne do veconim kenget "Sober" dhe "Future Pt.2". 


Nderkohe 4Life cdo postim eshte fshire per mospatjen e te drejtave te autorit. Per kete arsye nuk e postojme dot, por mund ta degjoni pjeserisht ne iTunes. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.