Header Ads

Martin Garrix & Bebe Rexha "In the Name of Love" - Shiko videon ketu!


Martin Garrix dhe Bebe Rexha kane debutuar ne vendin e 6 ne hitparejdin e videove me te shitura te iTunes. Jo pa te drejte! Videoja eshte fantastike dhe me cilesorja nga videot e Bebe deri me sot. Nderkohe kenga po shnderrohet ne hit. Pervecse ka filluar te luhet kudo, besoj se per rreth nje apo dy muaj do te jete zyrtarisht kenga-hit e rradhes se Bebe Rexha. Neve na pelqen shume gjithashtu! :) 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.