Header Ads

Dua Lipa publikon te premten albumin "Dua Lipa" dhe kengen "Blow Your Mind (Mwah)"

Kopertina e albumit debutues te Dua Lipa

Dua Lipa ka bere te ditur sot, se me ne fund albumi i saj debutues do te hidhet ne treg. Pavarsisht se paraporosite mund te behen ne dyqanet muzikore online duke filluar qe nga kjo e premte, albumi i plote ne duart e fansave nuk do te jete gati deri me 10 shkurt te 2017. Megjithate deri atehere,  te gjithe ata qe bejne paraporosine, do kene mundesine qe te degjojne te paret dhe siglen e ardheshme te Duas e cila titullohet "Blow Your Mind (Mwah)". Albumi i pare i saj i cili flitet se do te permbaje rreth 17 kenge, mban si titull emrin e kengetares - "Dua Lipa". Sipas saj, kjo zgjedhje erdhi pasi ajo deshiron te tregoj qe ky album eshte "Ajo" si person dhe si artist. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.