Header Ads

G4SHI lajmeron Stairs2 + Shiko ketu 3 videot e reja
Pas suksesit te "Stairs" duket se fansat e G4SHI duhet te behen gati per te pritur pasuesen e kesaj EP pasi G4SHI ka lajmeruar se se shpejti do te publikoj dhe "Stairs2". Artisti i cili momentalisht eshte ne studio ne L.A, ka kohe qe prezanton fragmente kengesh te cilat mendohet se do jene pjese e ketij albumi. Nderkohe kete dy muaj, G4SHI ka publikuar dhe tre video te reja nga "Stairs" te cilat mund ti ndiqni me poshte si dhe kengen "By Myself" :

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.