Header Ads

Ju prezantojme Gimi me "In Case We Die" - Degjo kengen ketu


Gimi eshte nje artist me origjine shqiptaro-daneze i cili jeton dhe punon ne Londer. Pervec ketij fakti, asgje tjeter nuk dihet per artistin, i cili pas publikimit te "In Case We Die", ka filluar te shikoj sukses ne skenen e muzikes underground. Ne na pelqen shume kenga, sidomos remiksi i Nector, te cilin po e sjellim ketu se bashku me origjinalin. Nese, punimet e ardheshme te Gimit, do vazhdojne te jene te se njejtes cilesi, mund te shtoni emrin e tij, ne listen e muzikanteve shqiptare ne skenen nderkombetare. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.