Header Ads

Dua Lipa live ne Nju Jork - Video


Kjo eshte nje video me sekuenca filmike nga koncerti i Dua Lipa ne The McKittrick Hotel ne Nju Jork. Ne kemi harruar ta postojme, por per te gjithe fansat e saj dhe ata qe jane kurioz...ja ku e keni. Shikim te kendshem!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.