Header Ads

Dua Lipa - Room For 2 - Shiko videon!


Ju tashme keni degjuar online "Room For 2" e ne tani po ju sjellim dhe videon e publikuar sot. Kjo video eshte realizuar ne menyre speciale per revisten "Hunger" e cila kryen shpesh bashkepunime te tilla me artiste te njohur, ne kopertinen e muajit te se ciles shfaqet dhe Dua Lipa. Ne na pelqen si kenga dhe videoklipi e Dua pervecse ne rrugen drejt suksesit boteror, duket se po krijon dhe vendin e saj ne boten e modes. 🦄

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.