Header Ads

Ju prezantojme Ada Satka


Bleona Qereti prezantoi dje ne Twitter nje mike te sajen nga Kalifornia, artisten - Ada Satka. Ne u beme kurioz dhe pas disa kerkimesh ja se cfare mesuam:

Ada Satka eshte nje kompozitore dhe kengetare me origjine nga Skrapari e cila jeton dhe punon ne ShBA. Momentalisht me "Evolve Media & Music Group" ajo sapo ka publikuar nje kenge te re, nje bashkepunim me artistin Moz te cilen po jua sjellim me poshte. Bashkangjitur gjithashtu po postojme nje kenge tjeter te Ades e cila titullohet "Mama" dhe qe neve na pelqeu shume. Kengetarja se shpejti do te publikoj dhe singlen e saj te pare zyrtare "I Need A Drink" te cilen do ta gjeni dhe ketu ne Albaniac. I urojme suksese ,duke shpresuar qe te mesojme dhe degjojme me teper prej saj ne te ardhmen. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.