Header Ads

Ju prezantojme Dafina dhe Rinor - Bottles Up - Shiko videon!Here pas here ne tregun muzikor shfaqen artiste te rinj te cilet sjellin dicka origjinale e cool ne skene e qe te bejne per vete qe ne degjimin e pare. Kjo kenge nga Dafina dhe Rinori me titull - Bottles Up, pati kete efekt tek ne. Si interpretimi, vokali i Dafines dhe rrepimi i Rinorit, videoja, stili ne veshje -gjithcka pike! Fatkeqsisht, ndodh qe fale influencave te jashtme, me suksesin keta artiste te rinj ndryshojne, cka ka ndodhur shpesh here, por ne urojme qe e njejta gje mos te ndodh me Dafinen e Rinorin sepse jane vertete te talentuar dhe cool AF! ❤️ te dy! 


Disa informacione ne lidhje me artistet:

Dafina dhe Rinori jane moter e vella te dy ne kontrate me shtepine muzikore "Record 17". Dafina ka njohur sukses ne Kosove me kengen "Shot Calling" e cila ka arritur dhe te pozicionohet ne Top20 Video Chart te MTV per Zvicren. Nderkohe Rinori ne shtator ka publikuar videokengen "Dark Night". Megjithate, "Bottles Up" e cila po transmetohet dhe ne radiot gjermane, eshte puna e tyre me e plote dhe me e mire. Ne jemi te sigurte qe te dy jane ne rrugen e duhur drejt suksesit e me shume do te shohim prej tyre ne te ardhmen. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.