Header Ads

Kjo eshte Alketa tani. A ndiheni te vjeter?

Te them te drejten nuk e kam ndjekur spektaklin "Dance with Me", por me derguan nje kercim te nates se pare te spektaklit, nga balerina Klaudia Pepa. Ok, kercimi shume i bukur, por e di ku me ngeli mendja mua? Tek prezantimi qe ju be Klaudias. Aty ne nje moment u shfaq nje video e Klaudias ne moshe te vogel me Alketa Vejsiun. Ja:


KJO eshte Klaudia Pepa femije...dhe Alketa Vejsiu atehere. Keto jane Klaudia Pepa dhe Alekta Vejsiu sot:Jallaaaaaa! Klaudia u rrit u martua, Alketa nuk ka ndryshuar! A ju duket vetja e vjeter tani? Po si jo! Njera  eshte rritur, tjetra s'ka ndryshuar, po ne cfare na kane hedhur ne uje mer amoooon! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.