Header Ads

Tuna, Big Mama, Butrinti,Stresi, Mozzik, Blunt, Noizy, Kida ja videokenget e reja te muajitFundviti eshte sezoni i dyte me i rendesishem per skenen muzikore ku prurjet artistike mberrijne ne nje numer rekord dhe pothuajse nga cdo kengetar i njohur. Keto jane disa prej videokengeve te para te publikuara per kete sezon. Ndiqini me poshte.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.