Header Ads

10 kenge qe duhet te degjoni kete muaj - Nga Albaniac

Alban Skenderaj


Keto jane 10 kenget e pergjedhura nga Albaniac te cilat ju rekomandojme te degjoni kete muaj:Sean Paul dhe Dua Lipa - No Lie2PO2 dhe Unikkatil - Kryt naltDafina dhe Rinor - Bottles UpAlban Skenderaj - Stoli i trendafilaveJanex dhe Dabó - WannabeEnisa - Burn this BridgeEvi reci - In My RoomFero - FeromeniDhurata Dora - Vec tyNoizy - Midis Tirone

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.