Header Ads

Eva dhe Niko Pepaj per pushime ne TiraneNese keto dite ju ka rastisur ne Tirane apo ne zonat perreth te shikoni dike qe ju ngjan me Niko apo Eva Pepaj, nuk ju ka gabuar syri. Aktori/modeli Niko Pepaj dhe motra e tij modelja Eva Pepaj se bashku me bashkshortin dhe femijen e saj gjenden momentalisht ne Tirane ku po kalojne festen e Krishtlindjeve. Ata kane postuar ne rrjetet sociale fotografi nga udhetimi e vendet qe po vizitojne dhe duket se po ja kalojne shume mire. Muajin qe vjen Niko shfaqet ne serialin televiziv Daytime Divas ne VH1 (lexo lajmin pasues per me teper info). 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.