Header Ads

Ju prezantojme Alexandra Stanaj - Hallelujah - Degjoje ketu!Teksa Stanaj dita-dites behet perhere e me i njohur ne shkalle nderkombetare, motra e tij Alexandra duket se po ndjek te njejtat hapa si dhe vellai i saj. Me nje ze te fuqishem, ajo eshte prezantuar zyrtarisht per publikun nepermjet nje versioni te kenges "Hallelujah" te cilin e ka postuar ne llogarine saj ne Soundcloud. Ne po jua sjellim ketu per ta degjuar, me shpresen qe ajo do te jete nje tjeter Stanaj e suksesshme ne skenen muzikore, e duke gjykuar nga talenti nuk na duket cudi. Nje duet me vellain ne albumin e tij debutues? Do te ishte perfekt! 😍😍😍

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.