Header Ads

Kapo, Kanita, 2po2, Vedati, Aleksandri, Genci, Flori, Seldi,Dua - Ja videokenget e rejaKeto jane disa prej videokengeve me te reja te prezantuara kete muaj ne tregun shqiptar. Capital T - 100


Dua Lipa - Be The One (videoja e re per tregun amerikan)


Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son - A te merr malli


Flori Mumajesi dhe Vicky Dj - Nallane 2


Aleksander Gjoka dhe Endri & Stefi - Jeta ime


2Po2 dhe Capital T - Kujt pi kallxon 


Vedat Ademi dhe Vullnet Ibraimi - Me mire me zemer


Seldi Qalliu - Deshu 


Kanita - Don't Let Me Go
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.