Header Ads

Dua Lipa ne duet me Martin Garrix - Scared To Be Lonely, publikohet javen qe vjenPas bashkepunimit te suksesshem me Bebe Rexha, Martin Garrix bashkepunon po me nje tjeter shqiptare te njohur per singlen e tij te re. Kenga titullohet "Scared To be Lonely" dhe ende pa u publikuar zyrtarisht, ka gjetur sukses online (pas nje regjistrimi live). Degjojeni me poshte dhe gjykoni nese do te kete po te njejtin sukses si "In The Name Of Love".  Videoja per kengen "Scared To Be Lonely" publikohet javen qe vjen, ndersa kenga del ne shitje me 27 janar. 

Nderkohe Dua Lipa po njeh sukse ne hitparejdet boterore me bashkepunimin e saj me Sean Paul dhe kengen "No Lies"

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.