Header Ads

Ronela Hajati - Mos ik - Shiko videon ketu!


Ronela Hajati vazhdon te kete sukses konstant me kenget e saja, te cilat kane gjetur vendin e tyre ne tregun muzikor dhe i kane garantuar kengetares nje te ardhme te sigurte ne muzike. Me ritme, tekste te goditura dhe interpretim te kendshem e me humor ne videot e saja, Ronela po shnderrohet ne nje prej kengetareve me interesante te momentit. "Mos ik" te sjelle ne mendje muziken e lehte shqiptare te fillim viteve 2000 e neve po na pelqen shume. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.