Header Ads

Bebe Rexha dhe G-Eazy - FFF - Shiko videon ketu!Bebe Rexha dhe G-Eazy pas suksesit te "Me,Myself & I" behen gati per nje tjeter hit veror. Cifti me seksi e me cool i skenes se muzikes pop, sapo kane publikuar videon e kenges "F.F.F" (Fuck Fake Friends) te cilen mund ta ndiqni me poshte. Bebe ne muajin prill ka paralajmeruar se do te publikoj pjesen e dyte te "All Your Fault" e cila pritet te jete me ritmike. Nese eshte po aq e mire sa dhe pjesa e pare, kengetarja, pa dorashka mund te thuhet se ka nje prej albumeve me te mire pop te vitit.🔥🔥🔥

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.