Header Ads

Ju prezantojme me Franceska Conikun
Perpara disa kohesh duke kontrolluar nga nje profil ne tjetrin ne Instagram (E dini ju si eshte. Futesh per nje foto perfundon tek profili i ndonjeres/it ne Kine) perfundova tek profili i Franceska Conikut    ( Franceska eshte bere e njohur kete jave per publikun fale interpretimit ne videon e re te Dren Abazit dhe ZZO). Me beri shume pershtypje pamja e saj, kombinimi i veshjeve, pozat e fotografive...gjithcka. Thone qe veshja e ben njeriun, por ne kete rast eshte Franceska ajo qe ben veshjen, sepse cdo gje qe ajo zgjedh, ne trupin e saj duket fantastike. Mund te duket shume mire si nje modele e Marc Jacobs apo pjestare e grupit Hole,  Malena apo Lolita, seksi, serioze, sportive apo uniform-shik si japonezet por ne fund kembet e saja te gjata dhe shikimi apo pozat e trupit ja bejne cdo postim te duket origjinal. Fiksim kjo vajze! Jo thjesht per bukurine, por dhe per stilin, kombinimin dhe perzgjedhjen e veshjeve, ngjyrave...gjithcka. Shume e talentuar dhe shpresoj qe te vazhdoj ne fushen e modes, pasi vertete do kete sukses. Ne u munduam te perzgjidhnim disa foto po perfunduam me 100 prej tyre lol. Ja ku i keni me poshte, nderkohe per me teper vizitoni profilin e saj ne Instagram duke klikuar KETUNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.